20 sierpnia 2015

Książkowy RIP IT or SHIP IT

Zapraszamy Was na pierwszy na naszym blogu książkowy RIP IT or SHIP IT. Wspólnie wybrałyśmy po osiem bohaterów z naszych ulubionych książek, których wypisałyśmy na małych karteczkach i wrzuciłyśmy do słoiczka.


Następnie zaczęłyśmy losować, każda z nas po jednej karteczce, i parowałyśmy obu bohaterów. I tak pierwszą naszą kombinacją było:


RIP IT

America była piękna i uzdolniona muzycznie. Brała udział w Eliminacjach, których nagrodą było poślubienie księcia Maxona,  A  Jago był Graczem, który z zimną krwią mógł zabić każdego bez wyjątku. Ich charaktery były tak różne dlatego uznałyśmy, że jako para nie mają szans i nie dogadaliby się ze sobą,


 Runda druga:


SHIP IT

Mimo, że Draco nie był jakąś sympatyczną czy też towarzyską postacią postanowiłyśmy dać im szanse. Chłopak przypomina nam trochę Hardina, czyli wielką miłość Tessy. Można dać im szansę.

Kolejna runda:


SHIP IT

Tutaj nie mieliśmy żadnych problemów. Zdecydowanie kibicowałybyśmy tej parze! Oboje są pozytywnymi bohaterami, więc pasują do siebie idealnie :)

Runda czwarta:


RIP IT

Tutaj też byłyśmy pewne, że ta para nie jest dobrym połączeniem. W naszych oczach Clary z "Darów Anioła" pasuje jedynie do Jace'a. Są oni idealni i nie widzimy jej z kimś innym.

Następnie wylosowałyśmy:


SHIP IT

Lakyen i Cole to zestawienie, które mimo wszystko jest dobre. Myślimy, że Cole dałby rade zająć się Layken i jej bratem. Zastąpiłby mu ojca i tworzyli by wspaniałą rodzinę. 

Kolejnymi bohaterami byli:


SHIP IT

Hardin w "Afterze" nie  był przedstawiony jako miła, towarzyska i dobra postać. Mimo wszystko jednak starał się być wspaniałym chłopakiem, opiekuńczym i troskliwym. Myślimy, że byłby naprawdę niezłym kandydatem dla Sky.

Jako siódmi byli:


RIP IT

Hermiona i Eragon , mimo że mają naprawdę podobną magiczną naturę, nie byliby dobrani. Eragon oddany jest tylko i wyłącznie Aryi, a Hermiona Ronowi. I kropka! :)

I ostatnimi są:


RIP IT

Niestety tutaj znów jest Rip. Kompletnie nie pasują do siebie, Rockman z syreną? Trzy razy nie! Źle by to wyszło i długo, by to nie potrwało więc szkoda jakiegokolwiek wysiłku.
Więc to już koniec i mamy nadzieję, ze ten tag również wam się podobał. Jeśli mieliście inne zdanie co do par napiszcie nam w komentarzach :)

1 komentarz:

  1. Ciekawy post :)
    Obserwujemy?

    Zapraszam do mnie http://princess966.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń