09 sierpnia 2015

BOOK HAUL LIPIEC

Dzisiejszy post dotyczy naszych zakupów książkowych. Mamy wam do pokazania 8 książek, które znalazły się w naszej biblioteczce w lipcu. Kolejność książek będzie przypadkowa, ponieważ nie pamiętamy w jakim czasie je dostałyśmy/zakupiłyśmy itd. Więc zaczytamy :)
            

Pierwszą  książką, która chce wam pokazać jest "Utrata" Rachel Van Dyken. Zakupiłam ją jakoś w pierwszych tygodniach lipca i niestety nadal nie miałam czasu jej przeczytać. Zapowiada się ciekawie i są o niej dobre opinie więc spodziewam się naprawdę fajnej książki, która mnie wciągnie. Już niedługo się przekonam.

Utrata - Dyken Rachel Van 

Kolejną książką jest 'Czarownica" Charbonnet Gabrielle oraz James'a Patterson'a. O książce nie słyszałam chyba nigdy i nie widziałam nawet jednej opinii o niej ale jej okładka przyciągnęła moja uwagę i wydała się dość ciekawa. A poza tym "zgarnęłam" ja na przecenie za jedyne 10 zł. co również zachęciło :)
   
Czarownica - Charbonnet Gabrielle, Patterson James 

"Czas żniw" Samanthy Shannon znalazł się na mojej półce w lipcu dzięki wydawnictwu SQN (za co oczywiście bardzo dziękuje :)). Otrzymałam egzemplarz do recenzji i właśnie jestem w trakcie czytania tej powieści. Już niedługo pojawi się recenzja więc możecie jej wyczekiwać :) 


Czas żniw. Tom 1 - Shannon Samantha 

Również od  wydawnictwa SQN otrzymałyśmy "Endgame: Wezwanie"James'a Frey;a oraz Jonhson-Shelton Nils. Recenzja już jest na blogu {klik}, więc jeśli jesteście ciekawi o czym jest, jakie wrażenia wywarła i czy warto ją przeczytać to serdecznie zapraszamy :)

  Endgame. Wezwanie - Frey James, Jonhson-Shelton Nils 

"Przebudzenie Arkadii" Kai Meyer to książka od wydawnictwa "Media rodzina" za którą bardzo dziękuje. Już dawno byłam zainteresowana ta serią lecz nigdy nie było okazji., by ją przeczytać i oto jest! Zabieram się za nią od razu po przeczytaniu "Czasu  żniw". Recenzji również możecie wyczekiwać na blogu jeszcze w tym miesiącu. 


Przebudzenie Arkadii - Meyer Kai
 
Od wydawnictwa "Zielona sowa" otrzymałyśmy "Malfetto. tom 1. Mroczne Piętno" Marie Lu. Tą pozycje otrzymałyśmy w wersji elektronicznej PDF wiec czyta ja się dość opornie ale mamy nadzieje że niedługo uda się ją skończyć, by móc w końcu ja zrecenzować :)
 
 
Malfetto. Tom 1. Mroczne piętno - Lu Marie 
 
"Zielona sowa" również sprezentowała nam "Sagę Ognia i Wody. Tom 1. Wielki Błękit", którego recenzja również jest już na blogu {klik}. Więcej informacji na temat tej książki znajdziecie właśnie tam.  
 
 
Saga Ognia i Wody. Tom 1. Wielki błękit - Donnelly Jennifer 
 
Ostatnią już książka w naszym "Book Haul" jest "Wróć jeśli pamiętasz" Gayle Forman. Jest to druga część "Zostań, jeśli kochasz" i opowiada o dalszych losach Adama oraz Mii. Recenzja tej książki razem z pierwszą częścią  pojawiła się już jakiś czas temu więc również odsyłam was do niej. {klik}
 
 
Wróć, jeśli pamiętasz - Forman Gayle 
 
I tak oto prezentuje się nasz lipcowy stosik. W komentarzach napiszcie nam jakie książki udało zdobyć się wam w tym miesiącu  :)

1 komentarz:

  1. "Utarta" i " Malfetto" były całkiem fajne :)

    OdpowiedzUsuń