29 sierpnia 2016

ZAKOŃCZENIE KONKURSOWEGO SIERPNIA + WYNIKI


Hej! Sierpień dobiega końca, tak jak wakacje i nasza konkursowa zabawa. Jak mogliście zauważyć przez ostatnie 4 tygodnie, co poniedziałek na naszym blogu pojawiały się konkursy, w których można było wygrać zestawy książek. Zanim przejdziemy do podsumowania całej zabawy chciałybyśmy ogłosić zwycięzce ostatniego tygodnia a jest to....MEGAMI R. Gratulujemy i czekam na adres!


Na początku chciałybyśmy bardzo podziękować za udział w naszej zabawie! Odzew był bardzo duży i dzięki temu przekonałyśmy się, że nasz pomysł był całkiem dobry. Mamy nadzieję, że nagrody przypadły wam do gustu i z przyjemnością zagłębicie się w lektury.

Również wielkie podziękowania wędrują do sponsorów naszej zabawy a mianowicie do: Wydawnictwa Media Rodzina, księgarni pantomasz.pl, Wydawnictwa Novae Res, Wydawnictwa IUVI, Wydawnictwa Zielona Sowa, autorki Michaliny Łuczak oraz Business & Culture. Bez Państwa pomocy nasza mała impreza nie wyszłaby tak genialnie, dlatego dziękujemy jeszcze raz.


Dziękujemy bardzo Wam za cały ten miesiąc, który mamy nadzieje upłynął wam miło i był pełen porywających książek. Już teraz możemy zdradzić, że planujemy kolejną edycję więc mamy nadzieję, że będziecie jej wyczekiwać. 

Jeszcze raz (już ostatni) dziękujemy za zabawę! 

2 komentarze:

  1. zapraszam na watch-meburn.blogspot.com
    Można zamówić szablon albo chociaż przyodziać się w gotowy. A jeśli nie, to chociaż popatrzeć. Jak inni się przyodziewają.
    Pozdrawiam cieplutko, gorąco, serdecznie itp.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie i gratuluję pozostałym uczestnikom konkursu :)

    OdpowiedzUsuń