03 czerwca 2016

Nauka języków przez czytanie!

Hejka! Dziś przychodzimy do was z niecodziennym postem. Chciałybyśmy przedstawić wam nasz sposób na naukę języka. Pewnie sądzicie teraz, że damy wam jakieś szybkie wskazówki i będzie to post jak na każdym innym blogu. Ale nie! Słyszeliście może o magazynach w języku obcym? Jeśli nie to właśnie teraz jest ta chwila! Chciałybyśmy przedstawić wam wydawnictwo Colorful Media .


Znajdziecie tam gazety w kilku językach, magazyny biznesowe i specjalne wydania w formie płyt. Wiem, że dużo osób pomyśli, że to nie dla niego czy też że nie poradzi sobie ze zrozumieniem tekstu. Oczywiście jakiś zasób słownictwa trzeba mieć ale wielkim plusem tych gazet jest prosty język. Zdarzają się słowa, przez które jakieś zdanie jest niezrozumiałe ale jest ono wytłumaczone w "słowniczku". Kolejną zaletą są artykuły. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od polityki, filmów, znanych osób po typowe tematy życiowe. 

Języki:
            angielski                                         niemiecki                                            
                           

           francuski                                        hiszpański
               

                                     
           
              włoski                                            rosyjski
                

 Magazyny związane z biznesem:

                


Gdzie nabyć czasopisma? Wystarczy, że klikniecie w link na samym początku naszego postu i przekieruje on was do strony wydawnictwa :). Mamy nadzieję, że razem z wydawnictwem Colorful Media przekonaliśmy was, że nauka języków wcale nie jest taka trudna i przede wszystkim nudna!4 komentarze:

 1. Świetny post i sama korzystam z takiej metody nauki. Czytałam kilka magazynów tego wydawnictwa i gorąco polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam te gazety w Empiku i też czasem zastanawiałam się, czy sobie jakiejś nie kupić. Ale jakoś się nie zdecydowałam, wydawało mi się, że to będzie dla mnie za trudne. Ale może teraz się przekonam i coś dla siebie znajdę wśród tych gazet. Chciałabym lepiej posługiwać się językiem angielskim ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł na naukę,aczkolwiek wolałabym przeczytać książkę.Masz jakąś do polecenia na sam początek? :)
  Pozdrawiam cieplutko!
  http://olalive-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm wydaję mi się, że takie magazyny mogą być zarówno ciekawą, jak i skuteczną alternatywą dla zwykłych słowników i książek do nauki języków.
  http://apocalypse2189.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń